Користувачам РРО: з 1 липня за неподання звітності в електронному вигляді накладатиметься штраф

Дата: 16.05.2013 10:27

ДПІ у Тульчинському районі нагадує користувачам касової техніки, що у зв’язку з введенням в дію п. 9 ст. 17 Закону від 06.07.95 р. № 265/95-ВР з 1 липня 2013 року настає відповідальність за неподання звітності в електронному вигляді.
Норма зазначеної статті передбачає, що до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у розмірі 10 НМДГ (170 грн.) у разі неподання до органів ДПС звітності, пов’язаної із застосуванням РРО, РК та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з реєстраторів розрахункових операцій по дротових або бездротових каналах зв’язку.
Для виконання вимог законодавства щодо обов’язкової передачі звітності в електронному вигляді у суб’єктів господарювання є два шляхи:
придбати РРО нового покоління, що створюють контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані модеми;
доопрацювати існуючу касову техніку та приєднати до неї відповідні модеми для передання звітної інформації.
З цих питань суб’єктам господарювання рекомендуємо звертатися до центрів сервісного обслуговування.
Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПІ у Тульчинському районі