Країна юних майстрів

Дата: 24.09.2013 09:14

У рамках відзначення Року дитячої творчості, оголошеного Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем, учнівська молодь Тульчинщини 22 вересня 2013 року взяла участь у обласній виставці-звіті «Країна юних майстрів».
На виставці були представлені матеріали, вироби декоративно-ужиткового, науково-технічного напрямків учнів та вихованців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району. Виставку-звіт дитячої творчості відвідали : Спірідонова Л.М, заступник голови облдержадміністрації, Чорна О.А., заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, працівники Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації. Вихованці Тульчинщини презентували позашкільну галузь району, продемонстрували майстер-клас з лозоплетіння та різьби по дереву.
Під час урочистого зібрання освітянських делегацій області було нагороджено Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради начальника відділу освіти райдержадміністрації Михайла Митрицана .
У концертній програмі «Зорепад талантів позашкілля», яка пройшла після перегляду виставки, взяли участь наступні творчі колективи позашкільних навчальних закладів Тульчинського району:
- народний танцювальний колектив «Лілея» районного будинку дітей та юнацтва (РБДЮ), керівник Джуринська В.І.;
- зразковий вокальний ансамбль «Домісолька» РБДЮ, керівник Сліденко В.І.;
- зразковий духовий оркестр РБДЮ, що функціонує на базі Печерської ЗШ І-ІІІ ст., керівник Каченюк О.М.