Курская Коренская ярмарка 2013

Дата: 18.06.2013 12:56

Відповідно до листа губернатора Курської області від 14.05.2013 року №01-08/366 щодо XIII міжрегіональної універсальної оптово-роздрібної ярмарки «Курская Коренская ярмарка – 2013 г.» інформуємо.
З 4 по 7 липня 2013 року в м. Свобода Золотухинського району Курської області Російської Федерації відбуватиметься XIII міжрегіональної універсальної оптово-роздрібної ярмарки «Курская Коренская ярмарка – 2013 г.».
В зазначеній ярмарці традиційно приймають участь представники міністерств і відомств Російської Федерації, дипломатичних місій країн ближнього і дальнього зарубіжжя, офіційних делегацій, бізнесу регіонів Російської Федерації та зарубіжних країн.
В цьому році в рамках ярмарки відбудуться наступні заходи:
  • Хресний хід з іконою Божої Матері «Знамение»;
  • ІІ Середньоросійський економічний форум;
  • Засідання Ради при повноважному представнику Президента Російської Федерації в ЦФО;
  • ІІ Євразійський форум овочеводів за участі представників Євразійської економічної комісії.
З умовами участі та програмою проведення ярмарку та російськогоійського економічного форума можна дізнатись на сайтах: www.kurskyarmarka.ru та www.sef-kursk.ru.