Легальна зарплата – гарантія надходжень податку

Дата: 22.05.2013 14:42

Працівниками ДПІ у Тульчинському районі в межах своїх повноважень систематично проводяться контрольно-перевірочні заходи дотримання вимог діючого податкового законодавства суб”єктами господарювання з питання виплати заробітної плати найманим працівникам. Так, протягом поточного року районною податковою службою при проведені документальних планових та позапланових перевірок 6 суб”єктів господарювання виявлені факти порушень вимог податкового законодавства при виплаті доходів громадянам. За результатами цих перевірок донараховано 37,7 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій. Крім того, керівництвом податкового органу систематично проводяться заслуховування керівників підприємств, які допускають виплати заробітної плати у розмірі меншому , ніж встановлено законодавством. З початку року проведено роботу з 44 суб”єктами господарювання в результаті бюджет отримав додатково 8,9 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.
За матеріалами сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у Тульчинському районі