Лише системна і злагоджена робота усіх важливих сфер життєдіяльності області забезпечить стабільність суспільно-політичної ситуації в нашому регіоні

Дата: 05.03.2014 08:55

Зазначив голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник під час першої наради із заступниками голови ОДА та керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.
«Надзвичайно важливо сьогодні забезпечити безперебійну роботу усіх життєво важливих галузей області. Першочерговим завданням при цьому є вчасні пенсійні та соціальні виплати вінничанам» - відзначив Анатолій Олійник.
«Керівники органів виконавчої влади повинні приділити особливу увагу проведенню особистих прийомів громадян задля своєчасного і оперативного вирішення нагальних проблем кожного жителя області» - наголосив Анатолій Олійник. Голова облдержадміністрації також акцентував увагу на необхідності посилити особисту відповідальність керівників структурних підрозділів при вирішенні гострих питань, які виникають у громадян.
«В нинішніх умовах необхідно здійснювати моніторинг діяльності всіх служб, що забезпечують виконання соціальних гарантій населенню. Безперебійно повинні працювати заклади охорони здоров’я та освіти. Адже саме системна і злагоджена робота усіх важливих сфер життєдіяльності людини забезпечить стабільність суспільно-політичної ситуації в області» - підкреслив Анатолій Олійник.