Літо – пора оздоровлення та відпочинку

Дата: 28.07.2016 08:42

Кожного року районна влада робить все для того, щоб надати найширші можливості для оздоровлення дітей соціально незахищених категорій.

Так, протягом липня 59 дітей із числа пільгової категорії а саме: діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти – інваліди, діти, батьки яких є учасниками АТО, отримали змогу оздоровитися в дитячому позаміському таборі оздоровлення та відпочинку «Алые паруса», що розташований в смт.Затока Одеської області. Путівки для вищезазначеної категорії діток були придбані за рахунок коштів районного бюджету та органів місцевого самоврядування за рахунок коштів місцевих бюджетів.

За враженнями хлопців та дівчаток, кожний день у таборі на березі Чорного моря був сповнений творчістю, пригодами та новими звершеннями.

29 липня 2016 року з дитячого санаторію «Подільський Артек», повертається 40 юних тульчинців, які 21 день оздоровлювалися в мальовничій місцевості на березі Південного Бугу в с.Заозерне Тульчинського району. Для дітей було організовано тематичні заходи, фестивалі, спортивні ігри, турніри, дискотеки, проведено безкоштовні екскурсії до м.Умані та м.Вінниці.

Надзвичайно важливо, аби веселе й гомінке літо сприяло зміцненню фізичного і психологічного здоров’я кожної дитини.