Марш миру в Тульчині

Дата: 20.01.2015 09:20

Під гаслами «Ні тероризму», «Ми - за мир» 18 січня 2015 року в м. Тульчині пройшов марш миру і єдності, в якому взяли участь голова райдержадміністрації Микола Підболячний, міський голова Валерій Весняний, представники громадський організацій та політичних партій, районних ЗМІ, жителі міста, працівники райдержадміністрації, районної ради, інших державних установ і організацій. Учасники заходу пройшли з Державним Прапором України від площі Героїв Майдану до площі М.Д.Леонтовича, де біля РБК було виконано Державний Гімн України та перед присутніми з короткою промовою виступив голова райдержадміністрації Микола Підболячний. Керівник району акцентував увагу присутніх на необхідності консолідації, згуртованості всіх громадян України на протидію підступним діям російсько-терористичних бандитів, від ракетного обстрілу яких під м. Волновахою 13 січня поточного року загинули мирні жителі та щоденно проливається кров патріотів нашої Вітчизни, закликав до всебічної підтримки учасників АТО, їхніх рідних, дякував волонтерам, високо оцінив ініціативи небайдужих українців. Відбулось покладання квітів до Великого Державного Прапора України. В пам’ять за загиблими в зоні проведення АТО бійцями збройних формувань України та мирних громадян запалено свічки.