«MiningWorld Ukraine 2016»

Дата: 28.09.2016 14:58

У м. Києві з 12 по 14 жовтня 2016 року заплановано проведення Міжнародної спеціалізованої виставки «MiningWorld Ukraine 2016» – єдиної в Україні міжнародної спеціалізованоїа виставки з розвідки, видобутку і переробки корисних копалин, гірничодобувної та вугільної промисловості. Основними тематичними напрямками будуть: гірське, шахтне машинобудування, кар'єрна та спеціальна техніка, бурове, дробильно-сортувальне обладнання, технології пошуку, видобутку, збагачення, переробки корисних копалин.
В рамках ділової програми виставки 12.10.2016 р. вперше в країні буде проведено Форум надракористувачів України «Надра України: Актуальні Проблеми Розвитку».
Організатор виставки – компанія «Прем’єр Експо» (міжнародна група ITE Group Plc., Лондон), найбільший виставковий оператор в Україні (тел.+380 44 496-8645, +380 44 496-8646).