Мінсоцполітики відкрило рахунки для зарахування коштів на одноразову допомогу тимчасово переміщеним особам

Дата: 05.01.2016 14:05

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що у зв'язку зі складною ситуацією, в якій опинилися постраждалі та внутрішньо переміщені особи, з метою надання їм підтримки, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01. 10.2014 № 535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам» відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних і юридичних осіб для надання одноразової допомоги особам вищезазначених категорій.
1. Для зарахування коштів у національній валюті (гривні):
Міністерство соціальної політики України ЄДРПОУ - 37567866
рах. 31252301178737 в Державній казначейській службі України, м. Київ МФО 820172.
2. Для зарахування коштів у євро та доларах США:
Міністерство соціальної політики України ЄДРПОУ - 37567866
рах. 25302020054709 в AT «Укрексімбанк» м. Києва МФО 322313
Зважаючи на складну соціально-економічну ситуацію, в якій опинилися громадяни зазначених категорій, надання такої допомоги є вкрай важливим для забезпечення їхньої життєдіяльності.