Минулоріч в ДНЗ області створено 1842 нових місця для дошкільнят

Дата: 16.01.2014 11:20

У рамках реалізації нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича: діти – майбутнє України щодо розвитку мережі дошкільних навчальних закладів на Вінниччині проводиться послідовна робота.
Як повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації, у 2013 році розпочали роботу 33 дошкільні навчальні заклади, почали функціонувати 35 навчально-виховних комплексів «Загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад», відкрито 30 груп у діючих закладах. В цілому створено 1842 місця у дошкільних навчальних закладах .
Протягом літнього періоду 2013 року в 281 дошкільному навчальному закладі були проведені капітальні ремонти: опалювальних систем - 39 ДНЗ, харчоблоків - 35 ДНЗ, мереж водогону та каналізації - 39 ДНЗ, опалювальних систем - 40 ДНЗ, ремонт даху - 37 ДНЗ, заміна підлог в спальних та групових кімнатах - 61 ДНЗ, перепланування майданчиків - 57 ДНЗ, заміна віконних блоків - 174 ДНЗ, дверей - 140 ДНЗ, встановлено понад 2 тис. пластикових вікон. В усіх дошкільних навчальних закладах проведено поточні ремонти. На ці потреби та створення нових садочків використано понад 26,9 млн. грн.