Мистецький візит тульчинців до Києва

Дата: 26.05.2016 12:30

25 травня 2016 року відбувся подвійний мистецький візит представників культури Тульчинщини до столиці нашої держави. В Українському коледжі імені В.Сухомлинського дитяча театральна студія «Котигорошко» при Тульчинському РБК (керівник – Любов Маслова) презентувала свою веселу, осучаснену виставу «Ріпка». Учні коледжу захоплено вітали юних тульчинських артистів, жваво реагували на динамічний сюжет п’єси.

В цей же день представники Тульчинського РЛМО «Оберіг» ( Тетяна Буга, Любов Маслова, Марія Ясакова, Юрій Хмелевський, Ніна Шаварська, Ольга Янушкевич, за підтримки Світлани Леонтьєвої, Олександра Яковлєва) провели свій творчий вечір у Будинку Національної спілки письменників України «Незабутні зустрічі». Звучали поетичні та музичні твори наших земляків, яких тепло вітали кияни, зокрема, Народний артист України Анатолій Паламаренко, знані поети Петро Засенко і Михайло Шевченко. Захід відбулася у доброзичливій, творчій обстановці. П.Засенко вручив квиток члена НСПУ Н.Шаварській, а представник керівництва НСПУ Тетяна Фольварочна нагородила Грамотою НСПУ літературно-мистецьке об’єднання «Оберіг» за активну літературну та громадську діяльність. Учасники зустрічі висловилися за продовження плідної співпраці в поточному році.