Міжнаціональні відносини на контролі у Президента

Дата: 04.11.2013 15:26

«Завдання Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин на регіональному рівні ми повинні безумовно виконувати і створювати доброзичливу атмосферу співпраці зі всіма національностями і народностями в районі. Всі люди, незалежно від свого етнічного походження, рівні перед законами України і мають бути захищені!» - підсумував 4 листопада на нараді із заступниками голови, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних органів та установ, районних ЗМІ голова районної державної адміністрації Анатолій Степанович Бузік. В роботі наради взяли участь також голова районної ради Олексій Петрович Авраменко і Тульчинський міський голова Валерій Михайлович Весняний.
Крім питання міжнаціональних відносин в районі, був проаналізований хід ремонтних робіт і благоустрою закладів освіти, культури і медицини в ряді населених пунктів Тульчинщини, розглядались деякі питання розвитку тваринництва, стан виконання районного та місцевих бюджетів у поточному році та ін. Голова райдержадміністрації критично оцінив окремі показники та результати, вказавши на головну причину недоліків: «Ми констатуємо факти, а не впливаємо на них. Практично не вмішуємося. А маємо – активно впливати!» Відповідні протокольні доручення отримали ряд керівників, які наступного разу будуть звітувати про їх виконання.