Міжнародна конференція «Співробітництво підприємств в рамках LCOI System. Можливості інвестиції в Польщі і Європейському союзі»

Дата: 30.05.2013 10:55

Департамент регіонального економічного розвитку облдержадміністрації доводить до вашого відома, що 12 червня 2013 року о 12:00 год. відбудеться міжнародна конференція «Співробітництво підприємств в рамках LCOI System. Можливості інвестиції в Польщі і Європейському союзі».
Міжнародну конференцію, яка відбудеться за адресою вул. Соборна 68, м.Вінниця (експоцентр Торгово-Промислової Палати, 2-й поверх, конференц-зал), організовує Товариство „Lokalna Grupa Dzia?ania – Wokó? ?ysej Góry”, «Lokalne Centra Obs?ugi Inwestora Eastern Europen Gateway», «Місцеві Центри Обслуговування Інвестора Східно-Європейська Брама».
Прес-анонс та додаткова інформація про конференцію додаються.

Додатки: ARTYKUL_winnica_1

pres-anons_winnica.