Млиноманія в новому камерному форматі відбулася в Печері

Дата: 05.08.2015 15:08

Млиноманія-2015” у селі Печера, що на Вінниччині, відбулася. Щоправда, цьогоріч її святкували не так гучно як минулого року: без фаєр-шоу, салютів та інших недоречних на сьогодні розважальних заходів. Але від цього якість музики не постраждала, кажуть гості фесту.

Нинішня "Млиноманія" була, як і зазвичай, присвячена українським традиціям і фольклору, однак і містила елементи сучасного мистецтва. На гостей чекав ярмарок виробів народних ремесел і натуральних сільських продуктів, майстер-класи та поетичні читання "віршів на сіновалі" та, звісно ж, багато музики. Розважали гостей свята віромі українські та зарубіжні рок- та фолк-рок-гурти: "Очеретяний Кіт" (Вінниця), "Ясон" (Вінниця), "Aoba Foonixx" (Київ), "QARMA" (Київ), "MilkIt" (Вінниця), "Gerold" (Київ), "The Cheeses" (Вінниця), "Лофоффора Spellbound" (Київ), "СВІТ" (Київ), "TV DANGERS" (Київ), Олег Сухарєв, лідер гурту "Самі Свої" (Київ), Фёдор Міхайлов, "ГБП" (Мінськ, Білорусь) Степан Горбик (Тернопіль). А спеціальним гостем свята був техаський ковбой, відомий в Україні завдяки X-фактору, Рендалл Грегорі.