Мобільна група з надзвичайних ситуацій

Дата: 10.02.2015 12:43
Кількість переглядів: 16

9 лютого 2015 року на базі 14-ї ДПРЧ (державної пожежної районної частини) м. Тульчина відбулося розгортання за сигналом «Збір – аварія» мобільної групи реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру на найважливіших об’єктах інфраструктури району. Дана мобільна група була утворена розпорядженням голови райдержадміністрації Миколи Підболячного від 02.02.2015 р.
До складу групи увійшли фахівці та засоби оперативно-рятувальної служби цивільного захисту населення району, служби медицини катастроф, енергетичної та інженерної служб.
Голова райдержадміністрації – начальник цивільного захисту району М.Підболячний побажав складу групи успішних тренувальних зборів і якнайменше надзвичайних ситуацій на Тульчинщині, хоча в країні – складна обстановка.