На поклін до Тараса

Дата: 22.01.2014 14:17

Районні заходи, присвячені 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка, тривають. 21 січня 2014 року в Тульчинській центральній районній бібліотеці ряд закладів освіти району продемонстрували літературно-музичну композицію «На поклін до Тараса». Захід був приурочений також до Дня Соборності та Свободи України і 95-ї річниці Акту злуки. Свої літературно-драматичні та музичні номери продемонстрували учні Кинашівської, Нестерварської, Мазурівської, Суворовської ЗШ і Тульчинської ЗШ № 1. Перед учасниками зібрання виступили члени РЛМО «Оберіг» з тематичною поезією, а працівники бібліотеки ознайомили всіх з гарною тематичною виставкою літератури.
Звучало безсмертне слово Кобзаря, твори місцевих авторів, присвячені Т.Шевченку, акцентувалась тема соборності, єдності українського народу в контексті сучасних непростих суспільно-політичних подій тощо.