На «Пульс» ДФС звернулись 1,2 тис. громадян

Дата: 16.03.2015 11:04

У січні – лютому 2015 року до антикорупційного сервісу Державної фіскальної служби «Пульс» надійшло майже 1,2 тис. звернень.
Переважна більшість – 86,5 відс., або понад 1 тис. звернень, стосувалась податкової тематики. З питань митної тематики протягом зазначеного періоду на сервіс зателефонували 158 громадян.
Зокрема, за допомогою сервісу заявники вирішували проблеми, які виникають при подачі звітності та реєстрації податкових накладних – 496 звернень, або 42,3 відс. Щодо організації роботи ДФС та її територіальних органів надійшло 338 звернень.
Затримки митного оформлення товарів стосувалось 123 звернення, перевірок суб`єктів господарювання - 64 звернення.
У той же час слід відзначити, що саме антикорупційної тематики стосувалось лише 1,5 відс., або 17 звернень. Не залишаються без уваги суб`єктів господарювання та громадян питання роботи ЦОПів та особливості реєстрації платником ПДВ. Стосовно цих тематик за перші два місяці поточного року на «Пульс» надійшло 43 та 51 звернення відповідно.
Станом на 1 березня 2015 року майже 76 відс. звернень були опрацьовані, а заявники сповіщені про результати розгляду.
Нагадаємо, що за допомогою сервісу «Пульс» можна поскаржитися на неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби, оперативно та в повному обсязі вирішити суперечливі питання, які виникають у сфері адміністрування податків та у митній сфері. Телефон цілодобової лінії (044) 284-00-07.