На Вінниччині буде створено координаційну раду з питань співпраці із сільськими та селищними головами

Дата: 10.03.2015 16:46

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій під час щотижневої оперативної наради з керівниками регіональних департаментів та управлінь анонсував створення координаційної ради при голові ОДА з питань співпраці із сільськими та селищними головами.

Мета формування такого дорадчого органу, за словами очільника Вінниччини, – в умовах реформи місцевого самоврядування максимально відчути усі процеси, що відбуваються на базовому рівні.

«Це буде робочий орган, на засідання якого будемо запрошувати керівників департаментів, очільників територіальних органів міністерств та відомств і спільно розглядатимемо найбільш болючі проблеми, що виникають у діяльності сільських та селищних рад», - зазначив Валерій Коровій.