Надходження до Зведеного бюджету від платників Тульчинщини склали 118,3 млн. гривень

Дата: 28.01.2015 12:25

Протягом 2014 року платники податків, які перебувають на обліку в Тульчинському відділенні Немирівської ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області, у порівнянні з відповідним періодом минулого року сплатили до Зведеного бюджету на 19,6 млн. грн. або на 19,85 відсотків більше податкових платежів .
До загального фонду державного бюджету спрямовано 23,2 млн.грн.
У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до загального фонду державного бюджету збільшилися на 942,4тис. грн., або на 4,2 відсотка.
До місцевих бюджетів усіх рівнів у січні - грудні 2014 року надходження зросли на 14,1 відсотка і склади 69,7 млн. грн.
Крім того , забезпечено надходження єдиного соціального внеску в сумі 147,7 млн.грн. та військового збору в сумі 2,3 млн.грн.