Надходження за перше півріччя 2013 року до Зведеного бюджету України по Тульчинському району становлять понад 45 млн. грн.

Дата: 23.07.2013 15:25
Кількість переглядів: 16

Це перевищує надходження відповідного періоду минулого року на 12,2 відсотки або на 4918,3 тис. грн.
Із загальної суми надходжень до Зведеного бюджету надходження становлять: до місцевих бюджетів – 27061,2 тис. грн.
113,1 – такий відсоток виконання прогнозних показників по збору податків до місцевого бюджету за період січня - червня 2013 року, порівняно з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 15,7 відсотків або на 3664,6 тис. грн.
До державного бюджету за шість місяців поточного року надійшло 18133,9 тис. грн., виконання прогнозних показників по збору податків до державного бюджету за вказаний період становить 78,6% , разом з тим, порівняно з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 1253,7 тис. грн. або на 7,4 відсотки . Минулорічний збір податків та платежів до державного бюджету склав 16880,2 тис. грн.