Нарада педагогів району

Дата: 26.12.2013 11:00

24 грудня 2013 р. в актовій залі районного будинку дітей та юнацтва відбулася нарада керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району. На нараді акцентувалась увага на питанні «Про нові вимоги щодо номенклатури справ та діловодства». З даного питання виступили начальник відділу освіти Митрицан М.М. та головний спеціаліст відділу освіти Камінський В.В. Начальник наголосив на дотриманні вимог оформлення ділових документів. Керівники загальноосвітніх навчальних закладів району : Дерун Т.В., директор Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ст.; Третяк І.Г., директор Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст.. №1; Шимков В.В., директор Шуро-Копіївської ЗШ І-ІІІ ст.; Войтенко А.К., директор Клебанської ЗШ І-ІІІ ст..; Шарлай С.В. підготували та продемонстрували презентації.
З питання планування роботи відділу освіти на 2014 рік виступила головний спеціаліст відділу освіти Кошелап С.В. Про підсумки конкурсу « Учитель року-2013» керівників ЗНЗ ознайомила завідувачка методичним кабінетом Фурман В.Л. Вона відзначила учителів - переможців конкурсу, які будуть представляти район на обласному конкурсі «Учитель року-2013».
Розглядалися питання «Про проведення новорічних свят» та «Про стан злочинності серед учнівської молоді», з якими ознайомили присутніх головний спеціаліст відділу освіти Поваляєва А.А та соціальний педагог відділу освіти Боєва С.П.