Нарада з підготовки до командно-штабних навчань

Дата: 02.07.2016 14:54

З метою підготовки до проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Вінницької області 5 - 8 липня 2016 року головою Тульчинської райдержадміністрації-начальником цивільного захисту району, головою комісії ТЕБ та НС Миколою Підболячним було проведено розширену нараду з членами комісії ТЕБ та НС та керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Вінницької області. Під час проведення наради перший заступник голови райдержадміністрації, керівник штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Віталій Побережник ознайомив присутніх з завданням, що поставлено перед силами цивільного захисту району, орієнтовним планом проведення командно-штабного навчання та алгоритмом роботи голови районної державної адміністрації по організації управління при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій. Завідуючий сектору цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрій Деркач підсумовуючи, визначив пріоритети для досягнення позитивного проведення навчання на території району.