Нарада з питань життєдіяльності району

Дата: 02.07.2014 09:31

1 липня 2014 року голова райдержадміністрації Галина Роспутна за участю голови районної ради Олексія Авраменка провела нараду з начальниками управлінь, відділів та служб району. В порядку денному розглянуто актуальні питання життєдіяльності Тульчинщини в непростих умовах сьогодення, а саме: виконання місцевих бюджетів за перше півріччя поточного року; інвентаризація земель водного фонду та водних об’єктів; заходи з енергозбереження установ, організацій бюджетної сфери (перехід на альтернативні види палива) та підготовка об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період; створення належних умов вимушеним переселенцям з Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей; ремонт доріг; покращення роботи з зверненнями громадян.

По всім питанням порядку денного голова райдержадміністрації дала конкретні доручення, акцентувавши увагу присутніх на злагодженій, ефективній, предметній, послідовній діяльності всіх служб району щодо вирішення проблемних питань.