Народне віче у Тульчині: Вітчизна у небезпеці!

Дата: 17.03.2014 14:19

16 березня 2014 року в Тульчинському районному будинку культури відбулося широке зібрання громадян міста і району з метою координації дій в умовах напруженої суспільно-політичної ситуації в Україні, пов’язаної з введенням російських військ у АР Крим і активізацією сепаратистів в ряді областей нашої держави. Перед своєрідним активом району виступили голова районної ради О.Авраменко, перший заступник голови райдержадміністрації В.Побережник, голови районних організацій політичних партій: «УДАР В.Кличка» Р.Шевчук, «Свобода» О.Асаула, «Батьківщина» О.Носулько, ряд громадських активістів, членів Народної ради тощо.
Розмова йшла про соціально-економічний стан району, мобілізаційно-правоохоронну роботу, практичну допомогу біженцям з Криму та ін. Спроба окремих громадян розпочати обговорення місцевих кандидатур на вакантну посаду голови райдержадміністрації була визнана громадою, як така, що не на часі.