Навчально-методична нарада з відповідальними працівниками для взаємодії з відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Тульчинської районної державної адміністрацій

Дата: 21.04.2016 16:27

21 квітня 2016 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Тульчинської районної державної адміністрацій за участю керівника апарату проведено навчально-методичну нараду з відповідальними працівниками сільських, селищних та міської рад для взаємодії з відділом.

Під час наради розглядалися основні положення Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг". Присутніх було ознайомлено із змінами, внесеними до Закону України "Про Держаний реєстр виборців", а також з новими формами подання відомостей про виборців, оновленою інструкцією "Про заповнення форм подання відомостей про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців", новою версією програми перевірки вхідних відомостей періодичного поновлення.