Навчання з питань охорони праці

Дата: 13.02.2014 15:28

Однією із складових ефективної роботи з профілактики виробничого травматизму є належна підготовка, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Загальний порядок проведення навчання з питань охорони праці встановлений ст.18 Закону України «Про охорону праці». Виконуючи вимоги цього Закону в частині проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці та відповідно до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держкомітету України з нагляду за охороною праці, з 10 по 12 лютого 2014 року на базі районного інформаційного, навчально-методичного кабінету охорони праці Управління соціального захисту населення райдержадміністрації організувало проведення за участю викладачів Вінницького обласного НКК ЖКГ навчання та перевірку знань 20 працівників бюджетних установ району, в яких закінчився попередній термін навчання. Навчання стосувалося охорони праці, правил охорони праці на автомобільному транспорті, інших галузевих правил.