«Не дайте згаснути життю суспільно необхідного і актуального народного журналу!»

Дата: 21.11.2017 16:13

З таким гаслом голови обласних спілок письменників та журналістів Михайло Каменюк і Василь Паламарчук звернулися до керівництва облдержадміністрації та обласної ради, районів та міст обласного значення. Мова йде про оновлений Всеукраїнський журнал «Перець. Весела республіка». Люди старшого віку пам’ятають його як сатиричний журнал «Перець».
Триває передплата на всі видання України – на районну газету «Тульчинський край», обласні часописи «Вінниччина» і «Вінницький край» та багато інших. В цей непростий час щомісячний наклад журналу «Перець. Весела республіка» зріс з 5 тисяч примірників у січні 2017 року до 12 тисяч – у вересні. Автори звернення закликають жителів області, керівників бібліотек і навчальних закладів передплатити це актуальне всеукраїнське видання. До цих закликів долучається також Леонід Куций – поет-гуморист, публіцист, заступник голови обласної організації НСПУ, голова Вінницького куреня гумористів імені Степана Руданського.