«Небесна Сотня дивиться на нас»

Дата: 23.02.2015 15:26
Кількість переглядів: 11

20 лютого 2015 року в м. Тульчині відбулися районні заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, встановленого Указом Президента України П.Порошенка від 11 лютого 2015 року № 69 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».
Зокрема, в Тульчинському училищі культури для широкого зібрання громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, голови районної ради Олексія Авраменка, міського голови Валерія Весняного, представників громадсько-партійного активу району, місцевих ЗМІ був підготовлений спогад-реквієм «Небесна сотня дивиться на нас» (художній керівник проекту – викладач училища Любов Прилипко). Мистецький реквієм демонстрував багато документальних відеоматеріалів, спогадів, були виступи очевидців та учасників революційних подій.
Далі учасники зібрання утворили на центральній вулиці міста Тульчина колону з державно символікою, портретами Небесної Сотні, і траурною ходою перейшли до районного будинку культури, де біля Великого Державного Прапора України відбулося покладання квітів, а священники УПЦ-КП, РКЦ, УПЦ-МП відслужили панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні та учасниками АТО.