Новий чемпіонат розпочато

Дата: 18.07.2016 15:53

14 липня 2016 року на майданчику зі штучним покриттям, що на території веттехнікуму, відбувся комплексний спортивно - масовий захід під егідою сектору молоді та спорту райдержадміністрації, районного ФСТ

«Колос» та ТСГО «Міська федерація футболу». Було започатковано нове футбольне змагання у період літнього міжсезоння – Перший чемпіонат Тульчинського району з міні-футболу (4+1) зі строгим Календарем, за системою два кола та двома турами в тиждень (вівторок, четверг, з 17-00 до 21-00 год.), мета якого - впорядкування дещо хаотичного тренувального процесу аматорських команд міста і району різних вікових груп та раціональне використання головних спортивних об’єктів з максимальним навантаженням.

Користуючись тим, що на перший тур чемпіонату прибуло вісім команд - учасниць, організатори дійства запросили ще й призерів V-чемпіонату району з футболу серед аматорських команд сезону 2015-2016 років, що завершився напередодні: ФК « Колос» смт. Шпиків - бронзовий призер , ФК « Клебань» с. Клебань – срібний призер та ФК « Поділля» смт. Кирнасівка у статусі новоспеченого чемпіона. А також переможців регіонального чемпіонату Вінницької області з малого футболу серед юнаків 2003-2005 р.н. - ФК «Патріот-юніор» районної ДЮСШ, срібних призерів ДЮФЛ області серед юнаків 1999-2000 р.н. - ФК « Інтер» Тульчинської школи - інтернату та бронзових призерів фіналу обласних сільських ігор серед районів області.

Дуже приємно, що усі нагороди – кубки, медалі та дипломи відповідних ґатунків наші футболісти отримали з рук перших осіб району і міста: голови Тульчинської райдержадміністрації М. Підболячного, голови районної ради О. Авраменка, першого заступника голови райдержадміністрації В. Побережника, голови міської ради В. Весняного, директорів районних ДЮСШ. У запальному вітальному слові Микола Васильович Підболячний щиро подякував командам за вагомі здобутки, відзначив перевагу строгого змагального процесу над простим тренуванням для кожного із гравців та почесними грамотами відзначив лідерів - капітанів кожної з команд, що вже багато років гуртують навколо себе первинні спортивні осередки, особливо у сільській місцевості.

Перший тур чемпіонату не залишив байдужим жодного вболівальника й учасника турніру, яких було понад сто чоловік. А організатори змагання зобов’язались висвітлювати рахунки матчів та формувати турнірну таблицю кожних чотири тури в районних ЗМІ. Тож нехай перемагає найсильніший!