Новорічна казка для дітей і дорослих

Дата: 26.12.2013 10:39
Кількість переглядів: 10

24 грудня 2013 р. в Тульчинському районному будинку культури відбулось театралізоване Новорічне казкове дійство - музична вистава «Дванадцять місяців», підготовлена працівниками районного будинку культури (режисер – Л.Маслова) за участю кращих колективів міста та району. В ньому були задіяні біля 350 учасників.
Чудові декорації сцени, виготовлені дизайнером О.Трембовецькою та художником РБК С.Ткачуком, змінювались упродовж вистави та створювали новорічний чарівний настрій у глядачів.
За відгуками дорослих, вони ніби знову побували у дитинстві. Захід проведений за підтримки Тульчинського міського голови В.Весняного. Усім учасникам дійства роздано солодкі подарунки. Свято завершилось традиційним запаленням міської ялинки.