Обласна виїзна нарада в Тульчині

Дата: 12.06.2013 10:48

11 червня 2013 року в м. Тульчині проведено виїзну нараду з питань реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою за участю керівника апарату райдержадміністрації Олександра Леонтьєва, головного спеціаліста з терапії та організації сімейної медицини Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Світлани Швидюк, заступника начальника Державної служби з лікарських засобів у Вінницькій області, обласного спеціаліста за фахом «Кардіологія», співробітника ВНМУ ім. М.І.Пирогова, завідувача сектору з питань охорони здоров’я райдержадміністрації Г.Роспутної, працівників Тульчинської ЦРЛ та Тульчинського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, керівників місцевих аптечних закладів. Світлана Швидюк у своєму виступі наголосила на тому, що даний пілотний проект реалізується на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича, фінансування проекту здійснюється з Державного бюджету, а основна мета – покращення виявлення хворих на гіпертонічну хворобу.