Обласний конкурс в Тульчині

Дата: 20.05.2014 15:49

17-18 травня 2014 року на базі Тульчинського районного будинку культури проведено обласний конкурс хореографічного мистецтва ім. Володимира Румянцева, в якому взяли участь 55 творчих колективів, близько 1800 учасників зі всіх районів Вінницької області. Даний захід проведено відповідно до плану роботи управління культури облдержадміністрації, обласного центру народної творчості, відділу культури і туризму Тульчинської районної державної адміністрації на 2014 рік .
На урочистому відкритті учасників привітали: голова Тульчинської районної державної адміністрації Роспутна Галина Григорівна, почесні гості заходу – директор обласного центру народної творчості Цвігун Т.О., заступник директора ОЦНТ Назарець О.І., головний спеціаліст з питань мистецьких установ управління культури і туризму Вінницької обласної державної адміністрації Дернова О.М.
Виконавську майстерність, оригінальність композиції та відповідність музичного супроводу оцінювало висококваліфіковане журі: заслужений артист України, художній керівник та головний диригент обласного академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» обласної філармонії Кондюк А.С. (голова журі), провідний методист з хореографічного мистецтва ОЦНТ (секретар журі) Маркова О. В. та члени журі: головний спеціаліст відділу культурно-мистецьких установ УКОДА Дернова О.М. заступник директора ОЦНТ. Назарець О.І., заслужений працівник культури України, керівник народного аматорського ансамблю танцю «Ровесник» ВТПК Бондарчук В.З. та керівник зразкового аматорського ансамблю танцю «Квіти поділля» МПМ «Зоря» Солодських С.О.
Хореографічні колективи Тульчинського району стали переможцями конкурсу у номінаціях:
Народна хореографія - середня вікова категорія:
2 місце – виборов зразковий аматорський хореографічний колектив «Променистий» Клебанського сільського будинку культури (керівник Валентина Яковлєва)
Народна хореографія – старша вікова категорія:
1 місце – народний аматорський ансамбль танцю «Намисто» Тульчинського училища культури (керівник Оксана Маковій)
Бальна хореографія - середня вікова категорія:
1 місце – зразковий аматорський ансамбль танцю «Елегія» Тульчинського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Світлана Білик)
Бальна хореографія - старша вікова категорія:
Гран-прі - народний аматорський ансамбль спортивно-бального танцю «Сузір’я» Тульчинського районного Будинку культури (керівник Лариса Шеремета)
Сучасна хореографія - середня вікова категорія:
Гран-прі - танцювальний колектив «Імперія танцю» Тульчинського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Ольга Бегаль)
Сучасна хореографія старша вікова категорія: