Обласний турнір з футболу серед юнаків 2005 – 2006р.н.

Дата: 22.06.2016 15:51

18 червня 2016 року в м. Ямпіль пройшов обласний турнір з футболу серед юнаків 2005 – 2006 р.н. В турнірі взяли участь команди – ДЮСШ м.Ладижин, ДЮСШ м.Ямпіль – 1, ДЮСШ м.Ямпіль – 2, РДЮСШ м.Тульчин ( тренер – Бєлік І.О.). Ігри проходили по колу, за результатами ігор однакову кількість очок набрали команди ДЮСШ м.Ладижин та РДЮСШ м.Тульчин. В серії післяматчових семиметрових ударів перемогла команда РДЮСШ м.Тульчин з рахунком – 4:2. Кращим захисником турніру було визнано вихованця Тульчинської РДЮСШ – Омелянчука Дмитра, який нагороджений цінним подарунком від організаторів турніру. Вітаємо юних футболістів з перемогою, бажаємо їм успіхів та спортивних перемог! Учасники турніру дякують директору Тульчинської РДЮСШ Чорнію А.І. та начальнику відділу освіти Тульчинської РДА Митрицану М.М. за допомогу в організації поїздки на це футбольне змагання.