Офіційне звернення голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана до вінниччан

Дата: 27.01.2014 09:04

Звертаюся до вас, як чинний голова обласної державної адміністрації!
Події, що нині відбуваються у Вінниці, потребують правильної і об’єктивної оцінки!
Сьогодні опозиційні сили, молоді люди зовсім не подільської зовнішності, але серйозно підготовлені та оснащені всім необхідним для ведення бойових дій, захопили будівлю Вінницької обласної ради. Вони били міліціонерів і простих службовців. Протягом трьох годин в заручниках утримували депутатів обласної ради, заступників голови облдержадміністрації, серед яких багато жінок. Це були не вінничани.
Завтра вони можуть прийти до кожного з вас!
Бюджет області не прийнято!
Під загрозою – виплата пенсій, заробітних плат і взагалі подальший соціально-економічний розвиток області.
Самозванці оббріхують вас, кажучи, що я, як голова Вінницької обласної адміністрації написав заяву про звільнення, це – ганебна брехня. Я з вами, з кожним, хто хоче миру і злагоди на рідній подільській землі.
Ми, вінничани, мирні та працелюбні люди. Ми не хочемо братовбивчої громадянської війни.
Прошу кожного з вас, проявіть свою громадянську позицію, не піддавайтесь на провокації неофашистів.
Давайте разом збережемо те, що напрацьовано поколіннями!