Оголошено національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку малого та середнього бізнесу

Дата: 23.06.2015 09:07

Проект реалізується Товариством з обмеженою відповідальністю «КОМУНІКАЦІЙНИЙ ХАБ «ЕКОНОМІКА» (Ekonomika Communication Hub) у партнерстві із Громадською організацією «КОМУНІКАЦІЇ ДЛЯ ЗМІН» за підтримки Програми розвитку ООН та Глобального економічного фонду.
Головною метою проекту «Стало» є заохочення осіб, які ведуть власний бізнес, дотримуючись принципів сталого розвитку, турботливого ставлення до природи та змінюючи на краще якість життя.
Взяти участь у конкурсі можуть компанії з сегменту малого та середнього бізнесу, що працюють в Україні, мають до 250 найманих працівників та оборот до 150 млн.грн. на рік.
10 переможців конкурсу та 10 переможців у спеціальних номінаціях нагородять на урочистій церемонії в кінці літа.
Призи від проекту «Стало» - курс навчання в Школі підприємців, участь у фестивалі «У пошуках made in Ukraine», абонементи на всі бізнес-заходи Ekonomika Communication Hub.
Контактні дані керівника проекту:
Олена Гладських: stalo@ekonomika.ua;
тел. : (067) 2230686;