Організаційні питання боротьби з корупцією

Дата: 17.06.2015 17:01

На виконання розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія № 338 від 05.06.2015 року «Про заходи щодо реалізації державної антикорупційної політики (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки» голова Тульчинської райдержадміністрації Микола Підболячний підписав розпорядження № 174 від 10.06.2015 року «Про визначення відповідальних осіб з питань запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації».

Цим розпорядчим документом відповідальним за координацію і виконання заходів, передбачених Державною програмою щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 265, визначено першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника. Водночас, уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації визначено начальника відділу організаційної та кадрової роботи апарату райдержадміністрації Інесу Боб.