Організація профільного навчання на базі Тульчинського МНВК та забезпечення підвозу учнів

Дата: 20.09.2013 11:32

З метою формування цілісного культурно-освітнього середовища навчання, виховання і розвитку юного покоління, створення для сільських дітей можливостей широкого вибору освітніх послуг у здійсненні індивідуальних освітніх траєкторій, забезпечення рівного доступу до якісної освіти розпорядженням голови Тульчинської районної державної адміністрації від 20.12.2012 р. № 887-р «Про створення освітніх округів» створено Тульчинський освітній округ на базі Тульчинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату (МНВК).
У 2013-2014 навчальному році у МНВК навчаються 239 учнів 10-11 класів зі шкіл І-ІІІ ступенів за технологічним профілем професійного спрямування. Професійно-технічне навчання здійснюється за сімома професіями, зокрема:
Професії
Кількість учнів
10 класи
11 класи
Разом
Професійне навчання, з них:
126
4
5
9
Із 639 старшокласників району 239 здійснюють професійне навчання в Тульчинському МНВК, що становить 37,4%, з них 43 учні – міської місцевості Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст. № 1 та Шпиківської ЗШ І-ІІІ ст., 196 учнів із 13 шкіл сільської місцевості Білоусівської, Богданівської, Ганнопільської, Журавлівської, Заозерненської, Кинашівської, Клебанської, Крищинецької, Печерської, Суворовської, Суворовської № 1, Тиманівської, Юрківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.