ОСББ-учасникам програми «теплих» кредитів Держава відшкодовує майже половину і більше витрат на енергоефективні заходи

Дата: 24.05.2017 15:07

Можливість заощадити майже половину і більше коштів при утепленні будинків – це ще один важливий фактор, який мотивує все більше ОСББ долучатися до Урядової програми «теплих» кредитів.
Так, минулого тижня до програми приєдналося ще 14 нових ОСББ, які залучили близько 1,6 млн грн на енергоефективні заходи у своїх будинках. Позаминулого тижня також зареєстровано ще 14 ОСББ-учасників програми. Попит на програму з боку ОСББ стабільний і з початком літа, ідеального періоду для проведення робіт, він лише зростатиме.
«Завдяки тому, що Агентство постійно співпрацює з місцевими органами влади та стимулює їх приймати місцеві програми здешевлення «теплих» кредитів, ОСББ мають нагоду отримати подвійне та навіть потрійне відшкодування своїх витрат. Іншими словами, окрім державної компенсації від 40% до 70% суми «теплого» кредиту, ОСББ можуть одержати з місцевих бюджетів відшкодування відсоткової ставки або ще частини суми кредиту», - пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.