Освіта, медицина і культура – на контролі в райдержадміністрації

Дата: 28.08.2013 16:37

В полі постійної уваги керівництва райдержадміністрації знаходиться реалізація завдань Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року, завершення реформування медичної галузі, підтримка на належному рівні галузі культури.
27 серпня 2013 року голова райдержадміністрації Анатолій Бузік, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник відвідали смт. Кирнасівку з метою перевірки ходу ремонтно-монтажних робіт в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів по встановленню опалювального котла для альтернативних видів палива, проведення капітального ремонту амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Крім цього, керівники району поцікавилися ходом капітального ремонту їдальні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у с. Ганнопіль.
28 серпня 2013 року заступник голови райдержадміністрації Марія Колібабчук відвідала всі загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів та дитячі садочки № 1, № 4 м. Тульчина з метою перевірки їх готовності до нового навчального року. В цей же день голова райдержадміністрації Анатолій Бузік, заступник голови райдержадміністрації Марія Колібабчук провели принципову співбесіду з сільськими головами Валентиною Плаксій (Ганнопіль), Катериною Шпак (Білоусівка), Миколою Порубаним (Торків), Василем Неборецьким (Богданівка), Петром Халаманом (Клебань), Степаном Олійником (Михайлівка) з питань контролю за виконанням доручень голови облдержадміністрації І.Мовчана за наслідками звіту голови райдержадміністрації А.Бузіка про соціально-економічний розвиток районі в першому півріччі 2013 року. Зокрема, критичні зауваження отримали голови місцевих рад, які не забезпечили у відповідний строк та в запланованих об’ємах проведення ремонтних робіт у своїх закладах освіти, медицини, культури, вирішення гострих проблем територіальних громад щодо ремонту доріг, водо забезпечення, благоустрою територій тощо.
Голова райдержадміністрації А.Бузік наголосив на персональній відповідальності посадовців місцевого самоврядування щодо безумовного виконання визначених обласним керівництвом завдань та про заплановану перевірку стану цих робіт під час спільного виїзного засідання районної координаційної ради та колегії райдержадміністрації найближчим часом.