Палац Потоцьких в Тульчині потребує реставрації

Дата: 21.08.2015 16:52

20 серпня 2015 року, в рамках офіційного перебування у Вінницькій області, м. Тульчин відвідав посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін в супроводі генерального консула Республіки Польща у Вінниці Томаша Олейнічака, голови Вінницької обласної ради Сергія Свитка, інших українських і польських посадовців з Києва та Вінниці, керівників обласних музеїв та ін.

Високих гостей зустріли на території відомого палацу Потоцьких голова райдержадміністрації Микола Підболячний, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, ксьонз Петро Фурман, директор Тульчинського училища культури Леонід Трачук, представники районної ради, відділу культури і туризму райдержадміністрації, місцевих ЗМІ, студенти і викладачі училища.

Мова, зокрема, йшла про необхідність залучення чималих коштів для капітального ремонту західного корпусу та реставраційних робіт інших корпусів палацу Потоцьких, який є унікальною спорудою і пам’яткою архітектури XVIII століття.