Парламент пом’якшив вимоги щодо застосування РРО

Дата: 14.07.2015 14:02

1 липня 2015 року Верховна Рада України прийняла новий Закон України № 1088 від 27.06.2015 року, яким звільнено від обов’язку застосовувати РРО платників єдиного податку ІІ та ІІІ груп (фізичних осіб-підприємців) незалежно від обраного ними виду діяльності, якщо протягом календарного року обсяг їх доходу не перевищує 1 млн гривень.
Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення та триває в усіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку
Зазначене правило поширюється виключно на фізичних-осіб підприємців. Юридичні особи – платники єдиного податку ІІІ групи під зазначене виключення не підпадають.