Педагогічна конференція до 70-річчя визволення України

Дата: 23.10.2014 12:33

21 жовтня 2014 року в актовій залі Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст.№1 відбулася історико-літературна конференція «Хроніка визволення Вінничини, Тульчинщини від фашистських загарбників в краєзнавчих історичних джерелах та літературі рідного краю». Підготували та провели захід методист районного методичного кабінету Соловей Н.З, головний спеціаліст відділу освіти Поваляєва А.А. На конференції були присутні учителі історії, української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів району, начальник відділу освіти райдержадміністрації Митрицан М.М., запрошені редактор Тульчинського радіомовлення Грінзіцький С.Ю., заступник редактора газети «Тульчинський край» Прилипко С.М., голова районного літературно-мистецького об’єднання «Оберіг» Хмелевський Ю.М.
Розпочав конференцію начальник відділу освіти Митрицан М.М., далі виступили Хмелевський Ю.М., Поваляєва А.А. Учасники конференції працювали за планом і розглянули наступні питання:
1. Доля родини Процишених в роки Другої світової війни (Фагуник С., учень 9 класу, керівник Дерун Т.В., учитель історії Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ст. )
2. Діти війни. Проект учнів Білоусівської ЗШ І-ІІІ ст. під керівництвом Андрущенко Г.М., учительки української мови та літератури.
3. «І на камені ромашка не цвіте…» (за творчістю Ю.Шпорти). Підготувала Марчуківська Л.Г., учитель української мови та літератури НВК ЗШ І-ІІІ ст. №3 - гімназії м. Тульчина.
4. «Не вміли ми жити, як слідує». Проблема народу та війни, історичної пам”яті у кіноповісті О.Довженка «Україна в огні». ( Сегеда Г.М. учитель української мови та літератури Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ст..)
5. М.Стельмах. Тема війни у творчості письменника.( Грущенко О.М., учитель української мови та літератури Шуро-Копіївської ЗШ І-ІІІ ст..)
6. Літературна карта воєнних подій (1941-1945 рр.) Вінниччини. (Музика Т. М., учитель української мови та літератури Печерської ЗШ І-ІІІ ст.)
Конференція відбулася в рамках відзначення 70-річчя визволення України від фашистських загарбників.