Пенсійний фонд України інформує:

Дата: 04.12.2015 10:40

Після вересневого підвищення розміру прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, пенсію було підвищено не всім категоріям громадян. Деякі з них продовжували отримувати 946 грн.

18 листопада нинішнього року Кабінет Міністрів вніс зміни в постанову №265 „Деякі питання пенсійного забезпечення громадян” від 26.03.2008 року та забезпечив пенсійні виплати інвалідам 3 групи внаслідок загального захворювання та виплату державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність в сумі 1074 грн.

Відтепер зазначені громадяни отримуватимуть пенсійні виплати на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Виплату перерахованих розмірів пенсій пенсіонери отримають в грудні місяці поточного року.

Нагадуємо, що з 1 вересня 2015 року підвищено розмір прожиткового мінімуму для основних соціальних та демографічних груп населення. Тепер для осіб, що втратили працездатність, він становить 1074 грн.