Пенсійний фонд України інформує

Дата: 12.08.2016 17:00

12 серпня 2016 року заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Тульчинському районі А.Авраменко провела зустріч в трудовому колективі Центру поштового зв’язку №6 у м. Тульчині”.
Присутні мали можливість отримати кваліфіковані роз’яснення щодо змін внесених Законом України „Про внесення змін деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення”.
Було надано роз’яснення щодо аспектів призначення та перерахунку пенсії, механізму обчислення страхового стажу, порядку проведення перерахунку виплат працюючим пенсіонерам, та умови виходу на пенсію за вислугу років.
Також роз’яснено механізм практичного впровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій.
Особливу увагу звернено на питання легалізації заробітної плати та залежності рівня соціального захисту від рівня оплати праці.
Наприкінці зустрічі фахівець наголосила на можливості отримання роз’яснень з питань пенсійного забезпечення за телефоном „гарячої лінії”, за допомогою Skype-зв'язок та за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України .
Учасники зустрічей мали можливість поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді.