Перебування голови облдержадміністрації в районі

Дата: 20.08.2015 08:45

В рамках перебування в Тульчинському районі, 19 серпня 2015 року голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій відвідав: виробничий підрозділ «Тульчинський хлібокомбінат ФГ «Україна» (директор – Володимир Добжанський), Тульчинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням ЦНС (головний лікар – Марія Мазур), Свято-Різдва Христового кафедральний собор (зустріч з Митрополитом Тульчинським і Брацлавським Іонафаном), відкриття дитячого садка в с. Дранка (сільський голова – Микола Москалюк, директор ПСП «Зоря» - Микола Яськов).

Керівника області супроводжували голова райдержадміністрації Микола Підболячний, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник та інші посадовці.