«Перець. Весела республіка» чекає на своїх читачів!

Дата: 18.05.2017 12:43

З січня 2017 року розпочато випуск Всеукраїнського журналу «Перець. Весела республіка», який в минулому мав назву «Перець» і зберігав чи не найвищий рейтинг популярності. Тираж видання сягав кількох мільйонів примірників. Журнал за гостру, дошкульну критику не раз закривали у радянські часи, а в останні 25 років часопис періодично не друкувався через фінансові проблеми.
Зусиллями ентузіастів – кращих майстрів перчанського пера, після тривалої чергової «перерви», журнал ожив у новій якості – «Перець. Весела республіка». Ініціатори цього – наші земляки, всенародно відомі письменники: Олег Чорногуз, Петро Перебийніс, Юрій Цеков та ін.
Запрошуємо всіх жителів району, організації та установи звернути увагу на це дуже цікаве видання! У час серйозних суспільних змін добрий гумор і гостра сатира допоможуть нам вистояти і впевнено рухатися до щасливого майбуття!
«Перець. Весела республіка» чекає на своїх читачів!