Працівники Міндоходів Тульчинщини рекомендують не зволікати з переходом на електронну стрічку касових апаратів

Дата: 19.06.2013 09:12

Адже з 1 липня наступає відповідальність за недотримання нових норм законодавства. Будуть застосовуватися штрафні санкції у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 грн.).
Нагадуємо, що з 1 січня цього року усі користувачі касової техніки повинні перейти на електронну звітність касових апаратів. Для цього суб”єктам господарювання необхідно звертатися до Центрів сервісного обслуговування або виробників касової техніки для проведення відповідного доопрацювання існуючих моделей касових апаратів, обладнавши їх новими модемами, або придбати нову техніку.
Станом на 01 червня 2013 року до Системи зберігання і збору даних реєстраторів розрахункових операцій Міністерства доходів і зборів України в Тульчинському районі приєднано 53 РРО.