Переможці 13-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

Дата: 13.07.2016 16:38
Кількість переглядів: 13

На конкурс було подано 710 проектів. Переможцями стали 216 громад області. Загальний бюджет проектів, що вибороли перемогу, складає 13 млн 656 тис грн.
Від Тульчинського району було подано 37 проектів, 12 з яких отримали перемогу. Загальна вартість проектів-переможців становить 2580 тис. грн., на реалізацію яких з місцевих бюджетів планується виділити 1000,3 тис. грн., з фонду конкурсу - 840,0 тис.грн. та 739,7 тис.грн. буде залучено з інших джерел.
Виділення коштів з обласного бюджету планується у три етапи.
З першого траншу будуть виділенні кошти на 5 проектів, які отримали найбільшу кількість балів:
- « Сільським дітям – доступ до дошкільної освіти» , Тарасівська сільська рада. Загальний бюджет проекту 215 тис.грн., в т.ч. фонд конкурсу становить 70 тис. грн.
- «Тепло і затишок у класі – сучасні вікна вже на часі», Кирнасівська селищна рада. Загальний бюджет проекту 205 тис.грн., в т.ч. фонд конкурсу становить 70 тис. грн
- «Будівництво мереж вуличного освітлення в селі Зарічному», Зарічненська сільська рада. Загальний бюджет проекту 270 тис.грн., в т.ч. фонд конкурсу становить 70 тис. грн.
- «Створення сучасних групових кімнат в дошкільному навчальному закладі «Веселка» - необхідна умова виховання всебічно розвинених та здорових дітей», міська рада. Загальний бюджет проекту 149 тис.грн., в т.ч. фонд конкурсу становить 70 тис. грн.
- « Відремонтованими комунальними дорогами в щасливе майбуття села Сільниця», Сільницька сільська рада. Загальний бюджет проекту 120 тис.грн., в т.ч. фонд конкурсу становить 70 тис. грн.
З другого траншу кошти отримають:
  • « Здорові діти - щаслива громада», Заозерненська сільська рада Загальний бюджет проекту 193 тис.грн., в т.ч. фонд конкурсу становить 70 тис. грн.
  • « Кожна дитина варта бути щасливою», Кинашівська сільська рада. Загальний бюджет проекту 210 тис.грн., в т.ч. фонд конкурсу становить 70 тис. грн.
  • « Сучасне світло – енергоефективному селу», Михайлівська сільська рада. Загальний бюджет проекту 200 тис.грн., в т.ч. фонд конкурсу становить 70 тис. грн
У третю чергу будуть профінансовані наступні проекти:
  • « Відновлення вуличного освітлення в селі Богданівці», Богданівська сільська рада. Загальний бюджет проекту 320 тис.грн., в т.ч. фонд конкурсу становить 70 тис. грн.
  • « Покращення умов надання медичних послуг для громади с. Крищинці. Першочергові заходи по енергоефективності приміщення ФАПу», Крищинецька сільська рада. Загальний бюджет проекту 180 тис.грн., в т.ч. фонд конкурсу становить 70 тис. грн
  • « Капітальний ремонт даху Печерської амбулаторії загальної практики сімейної медицини», Печерська сільська рада. Загальний бюджет проекту 363 тис.грн., в т.ч. фонд конкурсу становить 70 тис. грн
  • « Увага до дитини сьогодні – майбутнє країни завтра», Торківська сільська рада. Загальний бюджет проекту 155 тис.грн., в т.ч. фонд конкурсу становить 70 тис. грн
Координаторами Конкурсу розпочато роботу по укладанню договорів для виконання робіт по реалізації проектів.