Переможці одинадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2014 році

Дата: 19.05.2014 15:09

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 04 лютого 2014 року № 12 “Про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад” 08 травня 2014 року відбулося засідання Конкурсної ради одинадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.
Згідно із рішенням Конкурсної ради (протокол від 08.05.2014 №2) по Тульчинському району переможцями визнано наступні проекти:
Назва проекту
Ким поданий
Обсяг фінансування з обласного бюджету, грн.
079-14
" Відновлення роботи дитячого дошкільного закладу - шлях до вирішення найболючішої соціальної проблеми Дранської територіальної громади Тульчинського району "
с. Дранка
274-14