Підготовка до опалювального сезону – на контролі влади

Дата: 27.08.2015 08:24

25 серпня 2015 року відбулась щотижнева нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник за участю міського голови Валерія Весняного, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.

Учасники наради розглянули наступні питання порядку денного: 1) Аналіз участі у заходах до відзначення у районі Дня Незалежності (доповідала керівник апарату райдежадміністрації Тетяна Найда); 2) Про готовність закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період (доповідали начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Митрицан, головний лікар РЦ ПМСД Віталій Нечипорук, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Катерина Третьякова); 3) Про надання земельних ділянок учасникам АТО (доповідав начальник відділу Держгеокадастру в Тульчинському районі Ігор Подоляк). Розглядалися також ряд інших господарчих питань.